LISAD

Põhjalik kuivatamine (ka suruõhuga) – lisateenus põhjalik kuivatus on sobilik autoomanikele, kes soovivad, et sõiduk pärast pesulast väljumist ei tilguks veest. Põhjaliku kuivatuse käigus kasutatakse suruõhku puhumaks vett välja detailide vahelt ja mujalt peidetud kohtadest.

Klaaside pesu seest – klaasid pestakse seest klaasipesuainega ja kuivatus paberiga.

Kaubaruumi puhastus – kokkuleppeliselt kliendiga teostatakse kaubaruumile kuivpuhastus (tolmuimejaga). Soovikorral on võimalik juurde tellida ka mustuse eemladamist puhastusvahendiga ja plastikpindade läigestamist.  Sõltuvalt töömahust kujuneb ka töö hind. Hinna kokkulepped tuleks sõlmida enne teenuse osutamise alustamist.

ATV survepesu – mustuse leotamine ja eemaldamine survepesuriga. Suur hinnavahem tuleneb sõiduki seisukorrast (kas sõiduk on koos paksu pori ja mudaga või on tegemist tänavasõidu kergema mustusega)

Mootoriruumi pesu – mootoriruumi ja mootori leotamine pigileotusega, survepesu, leotamine tavaleotusega, survepesu, kuivatamine suruõhuga. Märga kartvate seadmete piirkondi on võimalik puhastada ka spetsiaalse puhastuvahuga. Mootori ja mootoriruumi pesu teostatakse ainult kliendi omal vastutusel!

Veljepesu spetsiaalainega – velgede puhastamisek kasutataks erineva tugevusega puhastus aineid põhimõttel, et kangemaid puhastuvahendeid kasutame ainult äärmuslikel juhtudel.

Lihthaagise survepesu -lihthaagise leotamine tavaleotusega, survepesu.

Klaasipesuvedelik – pakume kvaliteetseid klaasipesuvedelikke  kodumaiselt tootjalt  OÜ APCemicals. Pakkuda on nii suvist kui ka talvist klaasipesuvedelikku.

©2018 Autoga | Vanni Autopesulad

Log in

Forgot your details?